Корзина
+38(050)450-08-07

ООО "РЕАКОМ ЦЕНТР"

О нас

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «РЕАКОМ ЦЕНТР» було створене з метою популяризації провідних досягнень вітчизняної науки в галузі агротехнологій та впровадження в агропромисловий сектор високоефективних інноваційних технологій живлення та захисту рослин під брендом «Зроблено в Україні».

Підприємство було засноване в січні 2011 року як генеральне представництво провідного вітчизняного розробника та виробника мікродобрив – Науково-виробничого центру «РЕАКОМ».  НВЦ «РЕАКОМ», створений на базі Дніпропетровського відділення Всесоюзного науково-дослідного інституту хімічних реактивів та особливо чистих хімічних речовин, першим на пострадянському просторі налагодив промислове виробництво хелатних мікродобрив, і нині є основним ідеологом у галузі мікроелементного живлення рослин.

Завдяки плідній співпраці з провідними вітчизняними науковими установами, виробничими підприємствами агропромислового комплексу, хімії та біотехнології, а також спеціалізованими періодичними виданнями у сфері агробізнесу, компанія РЕАКОМ ЦЕНТР може запропонувати новітні технології живлення та захисту рослин з застосуванням:

– Хелатних мікродобрив, стимуляторів та регуляторів росту РЕАКОМтм.

– Мікробних та ферментних біопрепаратів (біоактиватори росту, біоінокулянти, біокомплекси, біофунгіциди, біоінсектициди, біоприлиплювачі, біодеструктори стерні) ЖИВА ЗЕМЛЯтм.

– Вологозберігаючих препаратів  МАКСИМАРИНтм.

– Мінеральних добрив (селітра аміачна, карбамід, карбамідно-аміачна суміш, аміачна вода, сульфат амонію, суперфосфат, нітроамофос, кальцієва селітра).

– Засобів захисту рослин.

Ми віримо  у величезний аграрний, промисловий потенціал України і сповідуємо у своїй діяльності принцип економічного патріотизму.